t Mölke

adresMolendijk 107
plaats7466 PD Rijssen
telefoonnummer0548-512743
websitewww.molke.nl

Periodes

14-07-2012 - 28-07-2012 aanmelden
28-07-2012 - 11-08-2012 aanmelden

Contactpersoon

naamFranca Paans-van het Goor
emailadresfrancavanhetgoor@hotmail.com
telefoonnummer0548-701106

Omschrijving

Wist je al dat er ook Dabar in Rijssen mogelijk is? Niet? Dan weet je het nu! Op camping 't Mölke zijn al jaren elke zomer twee Dabarteams op de camping aanwezig. Beide twee weken lang. Ze hebben hier dan een avontuurlijke zomervakantie! Geen relaxvakantie! Nee, twee weken op de camping met weinig slaap, maar met veel plezier.

Iets meer informatie

Camping 't Mölke is een echte familiecamping met ongeveer 250 staanplaatsen. De beheerder is duidelijk blij met een Dabarteam op zijn terrein en dat merk je. Er is naast het Dabarteam ook nog een recreatieteam, waar heel goed mee wordt samengewerkt. Op de camping komen allerlei soorten mensen. Christenen, maar zeker ook mensen die niets van het Evangelie weten. Een echte uitdaging dus!

Onze doelstelling

We proberen over kerkmuren heen vooral christen te zijn en iets van de liefde van onze Heere Jezus Christus op de camping te laten zien. Jij mag als teamlid bijdragen aan een stukje geloofsgroei van mensen, maar ook de niet-christelijke gast op de camping bereiken met het Evangelie. Omgekeerd ontvang je van de campinggasten ook praktische hulp en bemoediging.

Hulp en samenwerking

Om de teams zo veel mogelijk van dienst te zijn, proberen we als commissie jullie werk te verlichten door bijvoorbeeld boodschappen te doen, af te wassen of te koken als jullie daar geen tijd voor hebben. Daarnaast komen we op een afgesproken dag met de commissie naar de camping om samen met jullie te bidden en Bijbel te lezen, om jullie te bemoedigen bij je werk en om door jullie verhalen bemoedigd te worden. Er wordt er veel voor jullie gebeden, ook in de kerkdiensten van Rijssen. Naast de campinggasten en de commissie zul je op de camping ook samenwerken met het recreatieteam en de beheerder. De laatste jaren is de samenwerking met het recreatieteam gewoon geweldig goed geweest, al blijft de onderlinge afstemming van de activiteiten een moeilijk punt. Ook de beheerder ziet het Dabarwerk als een stukje meerwaarde voor zijn camping. Er valt dan ook heel veel met hem te overleggen.

Voorbereiding

Zonder een gedegen voorbereiding is het Dabarwerk gedoemd te mislukken. De plaatselijke commissie is voor Dabar al de hele winter in de weer, maar voor de teams begint het met het landelijke Ontmoetingsweekend. Daar spreken we ook de data af voor een ontmoetingsweekend in Rijssen. Meestal is dit het tweede weekend in mei (van vrijdagavond tot maandagmorgen). Ook organiseren we een evaluatie- en reünieavond in september/oktober.

Dabaractiviteiten

Wat wordt er eigenlijk van jullie als team verwacht?

Een Dabarweek ziet er meestal zo uit:

Zaterdag
's morgens: aankomst (in de eerste week) met koffie en bijbelstudie
's middags: folders uitdelen en contacten leggen met campinggasten
's avonds: open tent met koffie, thee, fris, spelletjes en een serieuze noot

Zondag
's morgens: zorgen dat de tent veegschoon is voor de campingdienst die gehouden wordt
's middags: vrij
's avonds: sing-inn

Maandag t/m vrijdag
's morgens: kinderclub en tienerclub (3x per week)
's middags: recreatieve activiteit of vrij
's avonds: poppenkast en avondsluiting met tussendoor vrij of een activiteit. De woensdagavond is commissieavond

Al deze activiteiten draai je zo veel mogelijk met het hele team, waarvan één of twee leden de leiding hebben over het programma. We hopen op twee teams van zes a zeven personen, die zich elk twee weken lang willen inzetten voor dit werk. Elk team mag de weken op zijn eigen manier invullen met ideeën en werkwijze, maar wel binnen de kaders die door de commissie op het plaatselijke weekend aangegeven worden op financieel, praktisch en geestelijk gebied.

De commissie

De commissie bestaat uit zeven personen die allemaal iets hebben met evangelisatie, camping of praktisch christen-zijn. We staan in dienst van de Heere en ten dienste van de Dabarteams. Sinds 1989 zijn we actief op camping 't Mölke. De camping is groter geworden, het Dabarwerk is een stuk professioneler geworden, maar de drijfveer is altijd hetzelfde gebleven: mensen winnen voor Christus.

Gods zegen toegewenst en wie weet: tot ziens!
Kijk ook eens op www.dabar-rijssen.hyves.nl

|