| adres | Vrijheidsweg 1 |
|---|---|
| plaats | 3253 LS Ouddorp |
| telefoonnummer | |
| website | www.klepperstee.nl |
| 14-07-2012 - 28-07-2012 | aanmelden |
| 28-07-2012 - 11-08-2012 | aanmelden |
| naam | Joline van Wezel |
|---|---|
| emailadres | Joline862504@hotmail.com |
| telefoonnummer | 06-20115852 |
De camping ligt op loopafstand van het Noordzeestrand. Al jaren vindt hier het Dabar-werk in een grote witte tent plaats. Dagelijks zit de tent vol met tientallen (soms wel honderd) kinderen en jongeren, maar ook volwassenen zijn bij volleybal, voetbal, sing-in en andere activiteiten van de partij. De campingdienst op zondagavond is vaak zo druk bezocht, dat niet alle gasten in de tent passen. Daarom hopen we op niet te veel regen! Veel bezoekers van de Klepperstee komen hier inmiddels speciaal voor Dabar naar toe. Hierdoor zijn er - naast onkerkelijken - enorm veel kerkelijke vakantiegangers, die met onze activiteiten meedoen. Om de groep buiten- en randkerkelijken te bereiken, zul je pro-actief aan de slag moeten. Omdat in Ouddorp veel Duitse gasten komen, houden we een aparte Duitse kinderclub en tijdens de sing-in worden Duitse liederen gezongen.
Als team woon je gedurende de Dabarperiode in een houten gebouw naast de tent. Hier zijn 4 slaapkamers met stapelbedden en er is een ruime verblijfsruimte met keuken. Je wordt zoveel mogelijk gesteund door de campingpastor die vlakbij in een caravan verblijft. Ook meerdere personen uit de commissie bezoeken regelmatig het team. Daarnaast is er een adoptiegemeente. Dat is één van de hervormde gemeenten op Goeree-Overflakkee. Mensen uit die gemeente steunen je zowel met praktische zaken als op geestelijk gebied.
Houd je van sport en spel, dan moet je zeker naar Ouddorp komen! Op maandagavond stroomt de camping uit voor een gezellig volleybaltoernooi. En inmiddels is ook het voetballen op dinsdagavond een ware traditie aan het worden. Voor de jeugd zijn er diverse actieve middagprogramma’s.
Kortom: als Dabarteamlid op de Klepperstee kom je handen, voeten, ogen en oren tekort met zoveel actie!
Meer lezen over het Dabarwerk op de Klepperstee? Klik hier voor de weblog van Alida Otten.